| Swabia a întrebat:

Unde anume trebuie sa intru sa modific sa nu mai primesc notificariile de pe TPU pe mail?

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cand primesti mailul, vezi ca undeva mai jos trebuie sa spuna daca vrei sa te dezabonezi de la acest newsletter, link mai jos sau da reply. Ceva de genul. Si pe mine ma enerva la un moment dat, selectasem sa primesc instiintari cand cei din lista de prieteni postau o intrebare. Cand erau cativa, era ok, dupa ce s-au inmultit in lista, devenise enervant. Si asa am renuntat la newsletter, parca. Era o optiune chiar in mesaj.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pt raspunsurile la intrebarile tale, atunci cand postezi o intrebare, jos e o casuta...si vezi acolo.debifezitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aceste notificări sunt cu rol informativ, nu le văd un rost aiurea.
Atâta timp cât ești membru al acestui site, este ceva normal.
Te poți adresa Ralucăi la adresa: contact@tpu.ro.
Pa, pa.

| Lorenyk a răspuns:

Deschizi unul din mailurile pe care le-ai primit, iar la sfarsitul mesajului vezi ca scrie ceva de genul ca daca nu mai vrei sa fi notificat prin mail cand... clik aici. si dai clik acolo unde scrie "aici". si apoi se va deschide automat o fereastra de net cu situl TPU si iti va afisa ca de acum nu vei mai fi notificat prin mail. succes.