| PrettyMe a întrebat:

Unde as putea face o reclamatie impotriva unei Primarii datorita faptului ca nu a platit asistentii personali pentru persoanele cu handicap de mai bine de 5 luni, am nevoie urgent de raspuns?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La politie. Dai si tu spaga si vezi cum actioneaza in doar 5 minute

| PrettyMe explică:

@mirceabondar, nu ma cobor la nivelul tau, cu prosti nu e bine sa te pui deoarece voi folositi capul doar ca sa nu va ploua in gat, mai asculta niste manele si mai citeste cateva ziare colorate...ramai in continuare la seminte, bere si injurii... te-ai intors din Franta de la ''cules de portofele'' si te-ai gandit ca e bine sa inveti sa folosesti noua tehnologie precum internetul, e mai bine sa iei o pauza si poate te gandesti sa pui mana pe o carte, daca ai auzit cumva de ea, unele contin texte altele si poze, tie iti recomand una cu poze, e greu la inceput pentru creierul tau sa perceapa informatiile
pa