| richard93 a întrebat:

Unde as putea sa vad si eu intalnirea inimilor episoade inainde de a le difuza la primatv mersi mult

3 răspunsuri:
| richard93 explică:

Pai te poti uita online la care nu le vezi a ajuns la ep 195 196
calitatea cea mai buna este peteava.ro

| larxyoana a răspuns:

Pai in romana subtritate in romana nu sunbt inainte.dar nu stiii? cand au mai dat ca eu nu mai stiu ca sunt dupa amiaza la scoala

| larxyoana a răspuns:

Pai daca vrei poti vedea dar in indiana dar cand mai sunt episoade ca eu invat dupa amiaza si nu le pot vedea desi imim plac mult