| anonim_4396 a întrebat:

Unde dau anunt ca vreau sa devin mama surogat?

Răspuns Câştigător
| psycho_5607 a răspuns:

La ziar/site-uri gen Eva.ro etc.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar crezi că este o idee bună?
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La diverse ziare.

| lost.in.rain a răspuns:

Poti sa iei legatura cu medici sau cabinete medicale care au in evidenta femei cu infertilitate si care ar lua in calcul si varianta de "mama surogat". Un sfat iti dau: gandeste-te bine daca asta vrei cu adevarat!

soothe
| soothe a răspuns:

Eu as fi mai discret. As incerca sa o gasesc printre cunostinte.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Ingrozitor pentru o mama! daca vrei sa fii, da anunt in buna ziua iasi (bzi)cand vei naste, iti spun eu adevarul, te vei uita la copil si vei incepe a plange! si eu plang acum! pentru ca bebelusii sunt draguti.si cand vor creste, isi vor da seama ca nu e mama lor.cui il dai.

eu nu cred ca e necesar!
nu poti da un suflet din tine pentru bani!
e o particica din tine!
un sufletel!
jumatate din al tau!

| Julia92Anna a răspuns (pentru LaMLaMlaMa):

Nu e nici o jumatate! Ovulul nu este al ei! Ea doar poarta copilul.Copilul nu se inrudeste cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu tot 30 mii de euro vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa devin mama purtatoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu imi doresc sa devin mama purtatoare.este ceva bun pentru altcineva care nu poate sa aiba copii.in fond nu este copilul meu eu doar il port in burtca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ziare ca e cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma numesc ana si vrea sa devin mama surogat

| madutza2 a răspuns:

Eu caut o mama purtatoare...