| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc driver`ul audio la pc`ul " AMD Athlon(tm) Proswssor "?
Nu mai gasesc cd`ul. si, nu pot sa ascult nimic la boxa!

VREAU DRIVER`UL AUDIO CEL CARE MERGE LA BOXA!

Vreau site de unde downloadez!

2 răspunsuri:
| Des13 a răspuns:

Ai specificat numele procesorului, trebuia placa de sunet specificata, ar fi bine sa ii lasi numele totusi, ti-am lasat mici indicatii in speranta ca windows-ul va putea gasi el driver-ulhee hee.
incearca sa pui windowsul sa caute driverul: click dreapta My computer > tabul Hardware > Device Manager > alege din lista Sound, video and game controlers > click dreapta pe iconita ce are semnul exclamarii sau care crezi ca e placa de sunet > Update driver > Yes this time only > Install the software automatically... si de aici in colo sper sa gaseasca ceva windowsul.
** sau din Control Panel > Add hardware > next > yes i have already connected the hardware > alegi ce are semnul intrebarii > si continui la fel ca mai sus, numai sa dai ca windowsul sa caute online.

| b06dan1x7 a răspuns:

Uite... pe la placa de sunet nu conteaza procesorul, conteaza numele placii audio... daca il stii intra pe filehippo.com si vezi daca e pe acolo daca nu cauta pe google. sau descarca programul asta http://www.kat.ph/......90252.html si il instalezi ca are instructiuni. succes si sper ca primesc funda