| A0kAnGeL a întrebat:

Unde gasesc rezultatele de la examenele de clasa a 8a de anul acesta?

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Rezultatele finale la examenul de Evaluare Naţională 2013 (examenul de Capacitate 2013) se vor afişa la avizierele şcolilor pe 3 iulie, urmând ca listele complete, cu notele şi ierarhia elevilor la nivel naţional, în urma examenului de Evaluare Naţională 2013, să fie publicate pe 4 iulie, pe site-ul Ministerului Educaţiei, dedicat admiterii la liceu: admitere.edu.ro.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La afisierul fiecarei scoli din fiecare oras/comuna/sat din cele 42 de judete.
Nu cred ca-ti ajunge vacanta sa treci pe la toate.

| alexs99 a răspuns:

Vezi rezultatele de la Evaluarea Nationala 2013 la link-ul:
http://stirileprotv.ro/......udete.html