| boooooring a întrebat:

Unde gasesc rezumatul la "Harry Potter si Piatra Filozofala" capitolele 5 si 9?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il poti gasi numai in carte, carte pe care o gasesti pe net. Te duci frumusel si citesti capitolele 5 si 9, si iti faci propriul rezumat.Nu cred ca ai sanse sa gasesti pe net rezumat la cap-le 5 si 9. Just read. Sper ca te-am ajutat, catusi de putin.Bye bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca esti foarte ciudat(a). De ce nu citesti cartea? Normal, vrei sa citesti repede.Mai bine vezi filmele decat sa citesti franturi.