| waXonwaXoff a întrebat:

Unde gasesc sa comand pe net un tricou ca asta de la min 1:25
http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw

4 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Daca ai mall in oras cumperi un tricou si mergi ca il personalizezi sau mergi la un magazin de personalizat chestii

| Hassel a răspuns:

Iti iei un tricou mov si un marker. Go on!laughing

| SugarAndSpice a răspuns:

Se pot personaliza. Tu nu trebuie decat sa iti cumperi un tricou mov si sa te duci la un magazin specializat( in mall sau prin oras). Ei iti vor scrie mesajul. Poti sa le si arati modelul facand o poza videoclipului(la min 1:25).

| matoneneala a răspuns:

Http://tshirtandpolo.ro/designer Fa-ti propriul tau tricou personalizat cum vrei :D