| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw mie unu mi se potriveste :) da...:((

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Nu trebuie sa zici din pacate.multe persoane apreciaza asta

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E chiar interesanta melodia.mi se pare originala. daca spui ca ti se potriveste inseamna ca esti timid si nu`ti stii arata sentimentele?

| FoarteLetargic a răspuns:

E frumoasa. Stiu cum e. Asa eram si eu :d

| Miiimi a răspuns:

O stiu.Este absolut superba si crede-ma ca nu numai tie ti se potriveste.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Taxi - Cele două cuvinte
tare

| Mady14ian a răspuns:

Mie nu-mi place :d

| Andrei10101 a răspuns:

Asa e antonia din pacatehappy

| Andrei10101 a răspuns:

Eu il iau ca pe un dezavantaj nu stiu poate vi si un avantaj depinde in cazul meu cred ca e un avantaj :X