| mister2012 a întrebat:

Unde gasesc si eu rezultatele de la evaluarea nationala 2013 pe judetul olt am cautat peste tot si nu gasesc... vreau o adresa care sa mi le afiseze... mersi mult.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Vezi rezultatele la Evaluarea Nationala in judetul Olt la link-ul:
http://stirileprotv.ro/......3-olt.html

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Online nu au apărutsad.

| DiannaaMiha a răspuns:

Inca nu au aparut pe net, du-te si vezi-le la scoala la care ai sustinut examenul happy

| mister2012 explică:

Am inteles nu era pentru mine eram curios ce note s-au luat...

| SpiritOfAlchemy a răspuns:

Online n-au aparut. daca le vrei te duci la scoala la tine si sunt afisate acolo happy