| costi900 a întrebat:

Unde gasesc si eu toate subtritarile(1-112) in romana la yuyu hackusho am cautat pe net dar am gasit doar pentru 4 episoade si as vrea pentru toate 112... mersi

3 răspunsuri:
| DarkFaust a răspuns:

Uita-te pe desenevechi.ro,sunt acolo toate episoadelehappyBafta!happy

| costi900 explică (pentru DarkFaust):

Imi trebuie subtritarile in romana pentru ca am descarcat toate episoadele si imi trebuie sub... o sa plec undeva unde nu am acces la net si vreau sa-mi fac provizi filme etc.

| Jax16 a răspuns:

Ai incercat pe regielive?