| Franceska_Gesyka_1996 a întrebat:

Unde gasesc un restaurant cu mancarea si bautura mea pentru.un botez cu 80 de invitati ...in focsani sa fie restaurantu

2 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

La restaurant dupa cate stiu se duce cu prajituri, bautura, sucuri, tort, fructe, lautari poate sa aiba si ei cum te intelegi cu ei dar mancare. lor ce le mai iese nu inchriezi toata cladirea nu e cabana...du-te si intreaba si te convingi eu asa stiu meniu til face ei la ce pret alegi poate sa fie de 80, 100, 150