| Fcp_Sergiu_1995 a întrebat:

Unde imi pot face fisa medicala pentru liceul militar breaza?
Cand pot merge sa dau probele scrise si sportive
Dar despre examenul pshiologic ce imi putei spune dau funda Multumesc tongue

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la Centrul Militar Judetean de care apartii. Ei te pot ajuta cu tot ce vrei. Daca spuneai din ce judet esti iti spuneam adresa si numarul de telefon. El trebuie sa se afle in capitala judetului. Examenul psihologic nu stiu cum este. Banuiesc ca este ca la medic pentru scoala de soferi. Cu circa 50-60 lei poti face unul la un cabinet medical de medicina muncii. Poti face de curozitate.

1 răspuns: