| SouLIce a întrebat:

Unde in Bucuresti pot scoate documente la imprimanta?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

La orice xerox. In general e un leu pagina de printat. Daca vrei ceva ieftin mergi la metrou la Eroilor( e vreo 10 sau 20 de bani pagina).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot, încearcă unde sunt xerox-uri.

| Silent3025 a răspuns:

De pe CD, stick? dupa cate am vazut eu poti scoate cam la orice centru din tara care face fotocopi (trage la "xerox", cum zic unii ). De obicei au legate PC-uri de imprimante (in Bucuresti majoritatea cred ca sunt asa fiindca mai scot si imagini digitale pe hartii foto, eu i-am pus in alta localitate sa-mi scoata direct de pe telefon, le-am dat telefonul si cablu si mi-au scos la imprimanta ce am avut nevoie ).