| madb a întrebat:

Unde ma duc sa-mi repar cureaua rupta la geanta?sad Nu ca as mai gasi deschis pe undeva la ora asta da nici nu stiu incotro s-o apuc, la croitorie se repara asa ceva? S-a rupt cureaua intr-o parte (nu era de piele era un material asemanator, piele ecologica sau musama nu stiu) credeti ca se poate inlocui?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

La reparatii incaltaminte (au masina de cusut si pot repara orice din piele sau inlocuitor). Nu prea cred ca la o croitorie isi vor face timp pentru o astfel de reparatie!

5 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Un ac şi aţă nu ai? după aia fă un manşon mic să acopere 'lucrătura'.

| madb explică (pentru hummmer):

Nu cred ca rezista ata mea subtire! E foarte groasa si geanta si cureaua era groasa plus are niste insertii metalice cu care era prinsa cureaua nu stiu daca se scot, se prinde la loc sau se poate pune alta curea si prinde in ele. Cu ac si ata o rezolv ca sa o port goala, of nu intrebasem cu ce sa o repar ci unde si daca se mai repara!

| AmberLOVE a răspuns:

Nu stiu sad pentru tine n-am raspuns! sad

| madb explică (pentru AmberLOVE):

Nu-i problema, se mai intamplatongue.