| Abiss4World a întrebat:

Unde pot gasi foite in cariteru Sebastian din zona Rahova in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| coco1molly a răspuns:

La ora asta nu cred. Cand te duci dinspre sebastian spre petre vine mega image, apoi un magazin de incaltaminte, o brutarie si dupa imediat un magazin micut cu tabla pe el, n-am cu sa nu-l stii. De la acel magazin poti gasi. Sau cred ca mai are si la non-stop la petre

| Abiss4World explică (pentru coco1molly):

Multumesc!

| Abiss4World explică (pentru coco1molly):

Frate, imi poti da numele strazi? Scuze, dar nu sunt din Bucuresti si nu am invatat zona inca.

| coco1molly a răspuns (pentru Abiss4World):

E chiar pe calea rahovei. Lasa-mi id-ul tau si iti explic mai bine.
Ps: sunt fatawinking

| Abiss4World explică (pentru coco1molly):

M-am descurcat, am intrat la non-stop sa-mi cumpar un pachet de tigari si am gasit, merci oricumwinking