| mara_4466 a întrebat:

Unde pot gasi materiale de constructii la cele mai bune preturi in jurul bucurestiului? mentionez tot ce tine de constructia unei case. Vreau sfaturile tuturor celor ce au cumparat la in pret foarte bun in ultima perioada.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de materiale insa stiu unde poti gasi informatii... casamea.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sos fundeni pana in xxl ieftin si bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca persoana fizica nu poti gasi materiale bune si ieftine ci bune si scumpe! Daca vrei bune si ieftine va trebui sa cumperi prin cineva care are reducere deoarece cumpara des si mult. La marile magazine / depozite de profil daca intrebi de pret, te intreaba de firma! Fiecare are pretul lui. Deci daca vrei ieftin, este de preferat sa-ti aduca constructorul marfa. Chiar si cu comisionul lui iesi mai bine si ai materiale de calitate. Daca spui si zona in care esti, poate te pot ajuta cu o adresa, ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Hornbach (Militari), noi am renovat bucataria si am fost foarte multumiti de preturile de acolo.