| curkthebest a întrebat:

Unde pot gasi un site de unde pot inchiria un computer virtual cu viteza mare de upload si download...imi trebuie urgent. dau funda mersi.bafta

3 răspunsuri:
| CandyGirl_5618 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| mutascu a răspuns:

Salut, iti poti alege de aici... dar te costa... http://www.hostgator.com/vps-hosting/

| curkthebest explică:

Ce sa fac pe site-ul ala sa descarc filme? frate eu caut sa inchiriez de undeva din america un calculator pe care sal controlez din pc meu si sa fie cu viteza mare de u[pload si download ca sa pot descarca cu viteza mare si upload la fel.mersi oricum