| Vali222005 a întrebat:

Unde pot sa citesc cartea Illuminati. Societatea care a deturnat intreaga lume de Jim Marrs.
As vrea pe internet dar nu o găsesc

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Am găsit-o doar în engleză în variantă epub descarcă lithium şi îţi va apărea acolo după ce o descarci de pe site ul de mai jos.
https://bit.ly/3fzazVA

| Vali222005 explică (pentru zurick):

Mulțumesc!
Am sa încerc mai târziu pentru ca îmi scrie ca este indisponibil când îl descarc scrie ca este indisponibil

| zurick a răspuns (pentru Vali222005):

Mie îmi merge, încearcă să intri pe z library și cauți acolo titlul dacă nu în engleză.

| Vali222005 explică (pentru zurick):

Ai citit cartea?

| zurick a răspuns (pentru Vali222005):

Nu, dar mă lasă să o descarc și am oprit eu descărcarea după.

| Vali222005 explică (pentru zurick):

Am găsit și eu o varianta în romana dar sunt 7 pagini atât