| andreiush a întrebat:

Unde pot sa gasesc de cumparat un baston telescopic? thinking
app e arma de autoapararewinking big grin dar face si pagube mari ca e din metal whistling

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Grim, pentru asemenea afirmatie, te voi reclama la politie bai baiatule. dai o bere pentru. tacerea mea?

| Wtf9000 a răspuns:

Nu stiu. Dar stiu de unde poti sa iei un pistol cu gloante, ieftin si ilegal.winking

| Wtf9000 a răspuns:

Pai Flav, daca e asa crezi ca mai ajungi pana acolo? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav, poti sa depui o reclamatie impotriva lui, la mine la birou. te astept si cu sticla aceea de palinca, altfel nu se ia in considerare.
@grim, lasa ca te scap eu, impartim palinca in doi. laughing