| j1NNNx a întrebat:

Unde pot vedea toate persoanele carora le-am trimis cerere de prietenie pe Facebook si inca nu au acceptat-o? (de forma "cererea ta de prietenie a fost trimisa")

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Te duci la tine unde e adresa scrisa, acolo sus ai adresa ta cu o poza, Acasa, Gaseste prieteni etc.Deci dai clik pe adresa ta dupa care te duci si dai clik pe prietenii tai si se deschid toti prietenii tai.Aici in dreapta ai +Gaeste prieteni si dai clik pe ala.In stinga sus ai cereri de prietenie, adica cei care tiau trimis daca ai, daca nu sub ai scis mai micut Vezi Cererile Trimise.Dai clik pe vezi ceririle trimise si afiseaza cui iai trimis tu.Nu tiarata tot, dar jos ai vezi mai mult si dai siti apare toate ceririle ce tu leai trimis.Acolo poti anula cererea daca vrei sau ce doresti tu.Cam asta e. Poate mai e si alta metoda dar tot acolo ajungi

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Dai pe pictograma cu prieteni, apoi apeși pe see all și de acolo fix sus îți pare view sent requestwinking