| gingergirl1 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.Cand intru pe profilul de facebook al acuiva careia i-am trimis o cerere de prietenie scrie acolo sus"cererea de prietenie a fost trimisa" asta ce inseamna ce inca nu a accptat-o sau ca mi-a respins-o?

Răspuns Câştigător
| NutellaFinetti a răspuns:

Nu,inseamna ca cererea de prietenie a fost trimisa si asteapta sa ti-o accepte.
Daca arata:cerea de prietenie a fost trimisa, adica i-ai cerut cere dar el nu a intrat sa o vada.Cand va intra ti-o va accepta sau nu si iti va trimite notificare

3 răspunsuri:
| nonameih0000 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii. Poate insemna ca inca nu ti-a accpetat sau ca a dat "Nu acum". Asta nu poti sti happy

| annabountii99 a răspuns:

Asta inseamna ca nu ti-a acceptato..cand a respins-o nu mai scrie nimic.
FUNDA?

| haos1234 a răspuns:

Ori nu ti-a acceptat cererea, ori nu o fii intrat pe cont... Funda? big grin