| sonia_3318 a întrebat:

Unde preferati sa mergeti la mare sau la munte?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Normal este sa mergi intai la mare si apoi la munte.

10 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

De cand eram mica am indragit marea. Mergeam acolo in fiecare vacanta si imi placea la nebunie, imi venea sa plang cand plecam. Pe atunci nu prea mergeam cu familia la munte (eram micuta), dar apoi am descoperit ca si acesta are farmecul lui. Totusi, din punctul de vedere al sentimentelor, mereu ma voi intoarce cu drag la mare...

| anka a răspuns:

Marea e dragostea mea. Acolo pot sa imi incarc bateriile si sa ma relaxez dupa un an intreg de munca.

| Codruta a răspuns:

La munte tongue

| KeepCalm a răspuns:

La marelove struck
Baietilove struck
Cluburilove struck
Chefuri:X
Plaja:X
Riscuri:X
(Cel mai cool e sa stai toata noaptea pe plajalove struck)

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu as vrea sa merg la munte, pentru ca la mare e destul de cald si m-am saturattt de calduraaastraight face

| alice.twilight a răspuns:

De aceeeasi parere cu Chocolate&Vanilla...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muntelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maree.eu locuiesc la munte deci as merge cu placere oricand la mare

| Daaianna a răspuns:

La mare mai mult pentru ca e fun, distractie, plaja:X.
Si si la munte, indiferent ca e vara sau iarna, e la fel de frumos:X.

| JustAlex a răspuns:

Depinde daca e vara la mare daca e iarna la muntehappy