| anonim_4396 a întrebat:

Unde se gasesc materii prime si matrite pentru lumanari?

4 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Matrite pentru lumanari gasesti aici: http://www.galeriart.ro/eshop/prodList.asp?idCategory=126. Tot pe acest site gasesti si materia prima necesara confectionarii lumanarilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Trebuie să mergi la un centru care se ocupă cu lumânări de nuntă, botez, flori pentru coroane și te pot îndruma ei.
Succes.
Pa, pa.

| leviadis a răspuns:

Incercati la www.exagon.ro sau www.ypso.ro. Sunt importatorii si partenerii firmei exagon din Elvetia. Si mai mult de atat preturile sunt fara ados comercial, exact ca in catalog.

| aliweb a răspuns:

La noi gasiti toate produsele necesare confectionarii lumanarilor. La achizitionarea produselor noastre, noi va informam in tot ce priveste realizarea lumanarilor. Produsele noastre sunt de buna calitate, asta confirmand-o zecile de producatori de lumanari, care au pornit cu matrite, materii prime si explicatii de la noi.
www.aliweb.ro