| alinuta16 a întrebat:

Vreau sa intreb daca cumva nu stiti de unde pot lua matrite de lumanari( forme) mai iesftine. Multumesc. funditabig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| leviadis a răspuns:

Incercati la www.exagon.ro sau www.ypso.ro. Sunt importatorii si partenerii firmei exagon din Elvetia. Si mai mult de atat preturile sunt fara ados comercial, exact ca in catalog.

| leviadis a răspuns:

Incercati la www.exagon.ro sau www.ypso.ro. Sunt importatorii si partenerii firmei exagon din Elvetia. Si mai mult de atat preturile sunt fara ados comercial, exact ca in catalog si ofera peste 1200 de produse. Succes.