| Demise a întrebat:

Unde trebuie sa apas la Yahoo messenger ca sa imi schimb numele, adica sa le trimit prietenilor noul meu nume.si ei trebuie sa accepte. Funda! :d

Răspuns Câştigător
| Inna16 a răspuns:

Pai te adaugi pe tine in lista [ daca nu te ai ] iti schimbi numele de la
Contact Details. si dupa aia selectezi pe toti din lista si le trimiti. apesi CTRL + SHIFT + C. si atatbig grin

1 răspuns:
| rosalinda985 a răspuns:

Deci,intri pe id-ul tau.si vezi ca acolo sus scrie messenger.cauti acolo unde scrie my conact detalies si dai pe el si apoi iti schimbi numele simpluhappy