| oanalovesit a întrebat:

Hey, cum trimit pe messenger la toata lista (sau la o persoana din lista) sa-mi accepte noul nume? thinking Am mai primit de la altii sa accept ceva, si li se schimba imediat numele. Thanks.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save. Bafta!

1 răspuns: