| G30rGe a întrebat:

Unde vad cate Like-uri am pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Cauta la "Aprecieri"

| G30rGe explică (pentru DarkWerewolf13):

Fi mai explicit te rog ca de aia ti-am dat Funda big grin te rog

| DarkWerewolf13 a răspuns (pentru G30rGe):

Pe bara de sub numele profilului.Pe bara unde se gasesc "prietenii"si "pozele". Este langa "harta"

| DarkWerewolf13 a răspuns (pentru DarkWerewolf13):

Da pe pagina ta.nu pe "acasa".sub imaginea ta de profil o sa gasesti un patratel cu prietenii-poze-harta-aprecieri

5 răspunsuri:
| G30rGe explică:

Asta unde mai exact si explicit ca doar de aia ti-am dat Funda big grin

| G30rGe explică:

Nu gasesc.Eu vad ca srcie doar "Wall, Info, Photos, Notes, Friends, Subsciptions".
Dar nimic cu aprecieri.

Poti sa imi arati prin o poza cred ca e mai bine.
MULTUMESC