| Malasuerte94 a întrebat:

Urgent! Cand incerc sa inregistrez desktop'ul cu orice soft de captura ecran, procesul la aplicatie creste pana la 90-99%!
Nu inteleg dc... acum 1 saptamana pe windowsul vechi mergea fara probleme!
P. S (am bagat un windows nou ieri)

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Ce Windows ai? Ce memorie RAM ai?

| Malasuerte94 explică:

Acum am windows xp acelasi... dar ma un lucru happy am bagat un beta de dx10 dar l-am scos si am pus iar dx9... chiar nu inteleg de ce face asa cred ca o sa i dau repair

| StefanStee a răspuns:

Mai mult ca sigur este de la windows daca ai avut XP si nu facea asa iti recomand sa-l bagi, probabil PC-ul tau nu este atat de performant sa suporte windows-uri superioare!

Bafta!