| Liviu321 a întrebat:

Salut! De ceva timp incerc sa+mi instaleg Google Chrome dar imi apare urmatoarea eroare "0xc000001d". Care credeti ca e problema? Mentionez ca pana sa imi reinstalez windowsul mergea fara probleme. Am incercat si cu variante mai noi si mai vechi si la fel. Vreo solutie, va rog?

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Arunca o privire aici: https://productforums.google.com/forum/#! topicsearchin/chrome/0xc000001d%7Csort:relevance

| gelu1970 a răspuns:

Ce windows ai?
fa update la zi
descarca google chrome din pagina oficiala

| codry223 a răspuns:

Mai bine iti insttalezi opera, merge mult mai bine

| Endou1 a răspuns:

Salut.Erorile de genul asta nu prea pot fi rezolvate usor, asa ca te afatuiesc sa reinstalezi windowsul, sau poti instala si alt browser cum ar fi firefox, sau opera, care dupa mine merg mai bine ca si crome-ul.