| dariale a întrebat:

Urgenta nevoie :
Hey TPU ma ajutati va rog frumos cu ceva stiu ca aici nu se fac teme dar am mare nevoie
Stiti cumva unde pot gasi :
Desen cu Structura Interna a :
1. Florii
2. Tulpinii
3.Frunzei
4.Radacinii

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intra pe "imagini google " : http://www.google.com/imghp?hl=ro
Tasteaza in casuta de cautare : "floarea structura " ( idem pentru celalalte! ) --- cautarea iti va genera o multime de imagini pe care va trebui sa le clikuiesti pana gasesti ceea ce te intereseaza. Spor!

| simina a răspuns:

In principiu intr-un atlas de biologie daca nu tasteaza pe google structura interna a plantelor si vezi ce gasesti.Succes!