| Giulia16 a întrebat:

Urgenta rapida!

La lady popular cum pot sa fac bani ca trebuie sa ii fac coafura aia roz(sunt la lvl 1) si alte chestii si am doar 18 dolarii. Diamante nu am.

Răspuns Câştigător
| SecretName1234 a răspuns:

Eu zic sa incepi cu alt personaj ca nu esti la lv asa mare, si sa nu iti mai cheltui bani pe haine sau mai stiu eu ce. Daca vrei pot sa te trec eu lv dar sa imi spui contul pe privat succes!

3 răspunsuri:
| medyth a răspuns:

Pai n-ai cum pentru ca coafura costa 50 de dolarii si tu ai de abia 18 dolari dar cum de iai cheltuit asa de repede ca la inceput ti-a dat o gramada de bani dar si diamantele leai preschimbat in bani teroareeeee! sa nu mai faci asa ceva nicioadata funda?

| Giulia16 explică:

I-am cheltuit luand muuuuuuuuuuuulte haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai rog pe cineva sa ma ajute sa fac si eu lv 3 daca e asta e id. ul meu onutza. pisicuta si daca e mai vb