| Jogomenster a întrebat:

URL blocat: Redirecţionarea a eşuat deoarece, în setările OAuth client ale aplicaţiei, adresa URI de redirecţionare nu se află în lista adreselor URI permise. Asigură-te că sunt activate conectarea OAuth client şi conectarea OAuth web şi adaugă toate domeniile aplicaţiei ca adrese URI valide de redirecţionare OAuth.

Ma poate ajuta cineva? e vorba de hubla liker

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu ce ocazie, pe ce device si ce aplicatie ai primit acest mesaj?

| Jogomenster explică (pentru Bula):

Hubla liker v3 si pe pc

| Bula a răspuns (pentru Jogomenster):

Pare o avertizare de blocare a unui site interzis sau suspect ca functionare (de exemplu redirectionare cu scop de furt de informatii). Poate iti functioneaza un malware in background care "a fost prins asupra faptei" de protectie si pentru a accesa trebuie sa dai manual acordul de acces si parametrii necesari.
Nu-ti recomand sa insisti, mai bine instaleaza si ruleaza intai un antivirus, respectiv Malwarebytes pentru eliminarea "virusilor".

| Cercel_Lazar_1968 a răspuns (pentru Bula):

Am vrut sa joc un joc, si nu-mi da voie pe pc

| Bbbionut a răspuns:

Citesc si vad nu mai raspusuri aiurea si care dau informatii foarte eronate!
ceea ce vedeti voi este vorma de un site care nu are nici o problema legata de ceea ce spuneti voi.
va apare acesta eroare deoarece proprietaul acelui site nu si-a configurat corect setarile pentru conectare cu Facebook.
aceasta problema o am si eu la site meu si am cerut ajutorul unui programator!

| dilau69 a răspuns (pentru Bbbionut):

Ai reusit aceasta problema?

| Stan_Ioana_1991 a răspuns:

Si eu am aceasta problema... Este cineva disponibil aici pentru a ma ajuta sa deblochez aceste setari?