| qest11 a întrebat:

Va merge Facebook-ul? Nici ieri nu a mers vreo ora.

"Sorry, something went wrong.
We're working on it and we'll get it fixed as soon as we can."

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am verificat. Facebookul nu funcționează. La fel și Instagram.
Au făcut asta, fiindcă e ora de culcare. ))

| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, mie unul imi merge. probabil este de la tine sau doar in anumite tari. nu stau in Romania sa stiu daca merge. au si ei cateodata probleme, asteapta putin si o sa-si revina 100%.

| qest11 explică:

Acum intr-adevar acum merge din nou.

Interesant e ca in ultimile doua zile au fost offline cate 30 de minute, si e pentru prima oara cand ii prind asa in atatia ani. Va multumesc pentru ajutor!