| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma,am o tableta serioux s716, i-am dat-o lui varmiu si el a umblat in ea schimbandui bateria cu niste baterii de telefon legate in serie si nu a mers,apoi a pus bateria tabletei inapoi si acum nu mai porneste si atunci cand o bag in priza se incalzeste in partea unde are placa de baza, se mai poate repara.

Dau funda

1 răspuns:
| PisoiasPufos a răspuns:

Nu prea cred, dupa cum ai prezentat-o cred ca s-a ars datorita bateriilor de telefon.

-funda?-