| simionalexandrugabriel a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Cum rezolv problema ERR_CONNECTION_CLOSED la google chrome? Dau funda

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Folosesti proxy?
folosesti mod de navigare incognito?
sterge istorialul, cookie, etc

| simionalexandrugabriel explică (pentru gelu1970):

Mai detaliat te rog

| gelu1970 a răspuns (pentru simionalexandrugabriel):

Trebuie sa stergi istorial de navigare
trebuie sa vezi daca folosesti proxy
trebuie dezactivat mode incognito
mai detailat, cum sa iti explic?

| simionalexandrugabriel explică (pentru gelu1970):

Imi poti spune si cum sa fac?

| gelu1970 a răspuns (pentru simionalexandrugabriel):

Alex incearca intai cea mai simpla varianta. dezinstaleaza chrome, da restart, reinstalezi versiunea cea mai noua din pagina fabricantului. in caz ca persista eroarea, descarca teamviewer il instalezi si imi spui cand esti conectat seara ca sa vad ce saracie are. azi nu stiu daca o sa fiu conectat. daca e vreo problema in a folosi team spune--mi.