| DraGos10 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine. Cand instalez Adobe Reader apare o eroare cu Adobe Bootstrapper for single instalation. Si daca dau don't send se inchide si nu se instaleaza. Am mare nevoie de el va rog spuneti-mi ce sa fac. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu merge cum a spus Iwao poti sa descarci Foxit Reader, este similar lui Adobe Reader si mult mai mic.

| Iwao a răspuns:

Nu trebuie sa apara nimic din ceea ce spui. Uite aici: http://www.softpedia.com/get/Office-tools/PDF/Adobe-Reader.shtml

| spaghetty a răspuns:

Daca nu scrii Adobe reader online sau reader online e mai simplu.
Si unui prieten i-a dat eroare la instalare pe windows xp