| Alexandra260 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine. Cand instalez Adobe reader apare o eroare cu Adobe Bootstrapper for single instalation. Si daca dau don't send se inchide si nu se instaleaza. Am mare nevoie de el va rog spuneti-mi ce sa fac. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Instaleaza SumatraPDF (ocupa si mai putin). smug Mie mi se pare mai misto decat Adobe Reader.

| SebyMTS a răspuns:

Bună,

Recomand instalarea programului de citit PDF-uri Nitro PDF Reader - http://www.ultranetworks.ro/......alare.html

Este foarte uşor de utilizat.