| briana_8930 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu ceva. vreau sa imi arcuiesc genele si nu reusesc.folosesc si cleste si pe deasupra le am si lungi, dar nu reusesc oricat as incerca... csf?

1 răspuns:
| buburuzaa a răspuns:

Buna! pentru a fii sigura ca o sa iasa asa cum ai vrea tu te sfatuiesc sa mergi la un salon specializat in chestiile astea pentru a-ti da forma pe care o vrei si pentru a nu le strica, cel mai bine du-te la cienva care este expert in acest domeniupentru ca sa fii sigura ca o sa ii de forma pe care o doresti! fundoi?