| Cosmin162749 a întrebat:

Va rog care ma ajuta cu ceva? dau fundita...am desc azi niste programe dar nau mers pentru ca era cam plina memoria si imi aparea o chestie care sa apas pe ea si sa-mi stearga ce nu folosesc asa si am mai sters si reinstalat ceva pe acolo si imi apare change/remove la un program nvidia si am dat acolo si mi-a aparut o chestie cu trei puncte de bifat am dat la ultima si sa instalat asa acolo si imi apare o chestie daca vr sa se restarteze pcu si am dat acolo bla bla bla si cand sa deschis iarasi imaginea era mare de tot iconitele tot si le-am facut mici dar cand intru in programe sau sa misc my computer se misca incet oare ce i-am facut cum sa-l fac sa isi revina raspundeti va roooogg va implor ca nu stiu ce sa faccrying(((((((((((((

Răspuns Câştigător
| Acasel a răspuns:

Iai Sters Driver-ul! Instaleaza dIN Nou ...nu mai t e baga daca nu stii

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai facut mai multe prostii, in primul rand ti-ai incarcat partitia sistem cu toate prostiile, incat acum sistemul de operare numai se taraste, iar in al doilea - ce au zis si ceilalti. Si poate ai mai facut si alte boacane. laughing

| BlueR a răspuns:

Sa reinstalezi driveru' video.