| gabrielanitu a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati sa gasesc, un nr. de telefon sau o adresa de email al doamnei, CARMEN HARA,. DORESC NEAPARAT SA IAU LEGATURA CU DANSA.va multumesc si va astept cu un raspuns,. fosta cantareata din TRIO EXPRES! MULTUMESC!

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu cei de la pro Tv, stiu ca a fost la emisiunea lui Măruţă de mai multe ori, dacă e aşa urgent, poate te ajută ei.

| Irina a răspuns:

Ii poti trimite un mail la mharra3334@aol.com. Iti va raspunde asistenta si iti va spune ce si cum.