| BUBULINA a întrebat:

Credeti in prezicerile doamnei Carmen Hara?
http://www.starsstreet.ro/carmen-hara-va-raspunde-la-int rebari.html
eu nu cred :|

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La fel de mult cum cred in Magda Ciumac.

| MisterKat a răspuns:

Cred si nu prea. Depinde, sunt si clarvazatori adevarati. Dar acei oameni sunt modesti si nu isi fac publicitate peste tot unde este posibil.
O zi buna!

| Bianca_4346 a răspuns:

E o toanta femeia aia...eu nu cred.doar Dumnezeu stie ce o sa se intample mai departe.

| urbanghost a răspuns:

Nu cred in nici un fel de prezicere, toate sunt inselatorii.

| REMiXDJ a răspuns:

Ha, ha, ha, = carmen hara!, pai asta sa se duca sa se caute la un doctor ca multi altii de teapa ei.

| eni a răspuns:

Cred ca a citit cartea lui Nostradamus, si acolo exact asa scrie ca Obama va muri si Hilary va ajunge presedinte, si o sa fie destul de nasol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar asta cine mai e? Un fel de mama omida?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Tu crezi? Nu am intrat pe link-ul tau, nu cred in nici un fel de prezicere si nici nu ma intereseaza cum va fi viitorul.Traiesc prezentul si incerc sa il fac cat pot de frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Gaby si cred in prezicerile doamnei Carmen Hara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sincer, cred

| lynda a răspuns:

Da...si tare mult mi/as dori sa am adresa ei reala de mail...sa/mi las datele...