| Scumbag a întrebat:

Va rog sa ma ajuta-ti, sunt blocat de vreo 2 luni pe Facebook sa trimit mesaje si nu stiu de ce, am avut probleme in trecut acum 2 ani in 2014 dar asta e demult cand era Facebook plin de virusi(toti au patit), recent nu am apasat pe nimic, vorbesc foarte rar pe Facebook, nu prea postez, nu am mai avut probleme cu virusi sau cu altceva ce tine de spamat, nu trimit cereri multe de prietenie. Totusi cred ca ar trebui sa il sterg, asta ar fi ultima metoda dar il am de 5 ani si nu ma indur

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

A doua interdictie primita este mai lunga decat prima, al treilea te si poate sterge.
Poate totusi ai actionat ceva (virusi, nb), iar in numele tau s-a raspandit ceva material pentru care ai fost pedepsit.

1 răspuns:
| Scumbag explică:

Nu am avut niciun virus(nb?), oricum..nu de asta, multumesc