| danii10 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine. Am cumparat un card de 4 gb si are si suport la el.Si nu am cablu de date la telefon.Si vreau sa imi pun jocuri pe telefon si am vrut sa incerc sa bag suportul in unitate.Dar am cautat ogramada si nu am gasit nimic ca sa intre suport. Unde trebuie sa-l pun va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| RedSpyKe a răspuns:

Iti trebuie card reader! Cauta card reader la cineva sau mai bine iti cumperi unul, nu sunt scumpe, il conectezi la pc si iti faci treaba!