| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema...
Mi-am cumparat adaptor pentru card de memorie la telefon, cand il introduc in calculator merge dar cand copiez ceva pe cardul de la telefon nu ma lasa imi apare : The Disck is write-protection., am renuntat la adaptor mi-am cumparat cablu de date, tot aceeasi poveste, la final mi-am cumparat alt card si tot asa, am formatat si calculatoru si tot asa.
Puteti sa ma ajutati si pe mine?
Va rog mai explicit pas cu pas daca se poate...
Dau Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| coregame a răspuns:

Pai pe undeva in setari trebuie sa ai revenire la setarile din fabrica si dai pe aia

| MaydaneZ a răspuns (pentru coregame):

Zi-mi te rog cum fac pas cu pas te rog straight face pentru ca nu ma pricep...

5 răspunsuri:
| coregame a răspuns:

Ai incercat sa reformezi telefonul?

| MaydaneZ a răspuns (pentru coregame):

Mai explicit happy

| MaydaneZ a răspuns (pentru coregame):

Am telefon BlackBerry Curve. nu stiu din ce cauza nu merge nici blototh straight face

| MaydaneZ a răspuns:

Am rezolvat cu cablu de date MS!