| mihaab a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce parere aveti de produsele de pe acest site? Se merita cumparate? Funda pentru cel mai amplu raspuns.

http://www.dual-sim.ro/

Răspuns Câştigător
| Sabauster a răspuns:

Buna, nu iti recomand telefoane replica deoarece iti dai banii degeaba. Ideea este ca de exemplu iti iei un iPhone 4S replica cu 500 lei, si intr-o luna iti sare folia de touch, iti apar defecte la soft si cand apesi pe ecran deja atingi display-ul. La preturile unei replici, ori mai bine iti cumperi un telefon de firma cunoscuta, ori mai strangi niste banuti si iti iei ceva mai performant. Sper ca te-am ajutat happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sabauster a răspuns (pentru mihaab):

Asta nu stiu sa iti mai spun happy