| Sweets a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste statusuri, versuri, pooezii (ceva) care sa fie despre faptul ca prieteni cei mai "buni" ma barfesc dau eu ii tratez cu spatele nu plang ci chiar radbig grin

Multumesc:-x

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Dar roata s`a intors cu se intoarce mereu acum prt mine e simplu pentru tine`i mai greu.

Aparentele inseala, un zambet nu se compara, tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

. Sa poti sa crezi.Cand unii te insala, Sa te ridici, Cand altii te doboara, Sa poti pastra, Cand altii vor sa te alunga, Sa razi chiar daca sufletul iti plange, Si cald ramai…. Chiar daca afara ninge…Aceasta-i arta DE A INVINGE

Tine minte de unde ai plecat. Tine minte cine nu te-a tradat.Invata sa simti cine nu te minte. Scuteste-te singur de cuvinte.Ai sa vezi ca o sa-ti prinda bine. Cat sti cine e langa tine

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara, am gresit si-am iertat si n-ar fi prima oara, am invatat sa mint sa m-ascund dupa cuvinte, am invatat sa tac si sa fiu mereu cumint3

Ai o viata normala? am sa ti-o dau eu peste kp.winking! am * ani sh imi spooi ca gandesc bine.ai avea un shock dk ai sti c cred despre tine

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit.winking

N'am nevoie de educatsie corectha., Sfaturi sau tzinutha decenta, Crithicile sau barfele spuse de vreun ratath, Ptr mine sunt de ***:X~

Sa faci fata cand t0ti iti int0rc spatele. Da inca imi iubesc apr0apele, ca am invatat ca fara 0amenii care tin la tine, intr-un final nu esti decat un nimeni.

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu, ridica doar degetu` mijlociu`?!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

•Nu-l lasa pe cel care te face sa suferi sa se creada superior.Zambeste-i! asa ii vei demonstra ca tu esti cel bun si el cel rau!happy

Adevarul costa scump, o sa-ti demonstrez... Dar ce vreau e sa te fac sa realizezi, Ca daca tu ignori tot ce te-nconjoara, Asta nu inseamna ca o sa dispara!

fundita?big grin

8 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Asculta-l pe Guta ca te consoleaza...

| viatadecacatt a răspuns:

Prietenii vin şi se duc, puţini la nevoie apar. Vezi tu, rămân doar nişte poze aruncate`n sertar

Crezi ca totu-i roz. dar de fapt totu-i intunecat. Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat

Multi nu ma suporta, ii vad cu ochii`nchisi... Da de ce nu ma suporta nici ei nu sunt convinsi"

E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente

Nu e nici pe jumatate cum a fost.

| Symona a răspuns:

Am y mai multe status din astea... Ia id asta shadow_of_an_angell
love struck

| ary a răspuns:

1. Dumnezeu a facut cerul, pamantul, apele, te-a facut pe tine…cu totii facem greseli…
2. Lasa ca daca vreau sa vorbesc... te caut eu!
3. Ca tine gasesc mereu in Recycle Bin. Ca mine nici pe Google...
4. Dusmanii imi bat in geam…nu-i aud…am termopan… big grin

| forbidden_1470 a răspuns:

A pretty girl can kiss a guy,
A bird can kiss a butterfly,
The rising sun can kiss the grass,
But you my friend, yes you, you can kiss my ass!

Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

| strawberry666 a răspuns:

"Va veni timpul sa vorbim din nou... eu o sa rad de multe iar tie o sa-ti para rau"

"Ai crezut ca ma vei distruge? Uite`ma dupa putin timp zambesc si sunt dulce"

"Si poti sa tipi. ca nu te-aud. si poti sa plangi. ca nu te vad. si poti sa pleci. ca nu te caut.love struck"

Celelalte fete o invidiaza si ii place. Ea face special ca sa le atace.

fundita? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii care ma barfesc pentru fiecare aspect din viata mea nu fac altceva decat sa-mi demonstreze cat de interesanta li se pare.
De cate ori ma vei privi cu ura sau manie...de atatea ori iţi voi zambi cu multa simpatie
MultZi` Imi` Gasesc` Defecte`... Impresii` in` cap`... zi` de` zi` cate` un` fraier`. se` crede` baiat` de` baiat`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi nu ma suportabatting eyelashes Si vad asta cu ochii inchisi happy Dar de ce nu ma suporta nici ei nu sunt convinsi :-J