| anonim_4396 a întrebat:

Va rog urgent ce cadou sa-i iau la pr. meu de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

Puneti un sutien de culoare rosie. rosu dintrala d scoate dracii din om... niste ciorapei dinaceeia frumosi d vezi prin filme si spune-i :
Iubi, sunt gata! Acum poti sa ma duci la amant acasa

Lasand gluma la o parte, iti sugerez sa ii cumperi ceva care il intereseaza. D exemplu : nu ii cumpara un ceas daca el nu poarta

3 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Ar fi frumos sa-i cumperi un ursulet pufos sau o pernuta pe care sa scrie i love you si sa-i faci tu ceva o felicitare. poate suna cam copilaresc dar eu asa i-am facut cadou prietenului meu anul trecut si s-a bucurat mult! gesturile mici conteaza!
succes! sper ca te-am ajutat! fundita? pls big grin

| AlexandraHristov a răspuns:

Te poti inspira si vedea idei/exemple aici: http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

| showtime1 a răspuns:

Poti macar sa ii faci o felicitare sau ceva facut de manutele tale. Sigur ii va placea!