| ASASINGOD a întrebat:

Va salut,
Am nevoie de ajutor dores sa i-mi fac un web site si docamdata nu as dori sa platesc nici hosting nici domeniu. as putea sa-mi fac un blog dar nu ma avantajeaza.
Daca stie cineva un site unde as putea sa i-mi iau domeniu si hosting gratuir Dau Funda neconditionat.
Va multumesc!
Beniamin.

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

5 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Incearca www.000webhost.com/643158.html. E gratuti si are de toate.

| TPUajutor a răspuns:

Acesta este cel mai bun hosting la momentul actual al folosesc o multime de oameni.Eu al folosesc de 2 ani pe versiunea free si e super tare incearca daca vrei
are 100gb banda de navigare 1500mb spatiu web 5 domenii parcare si toate cellalte si asta este absolut gratuit. Apropo nu-ti inclid benere de a lor si asta e un beneficiu e un hosting ca si cel platit dar e gratis.

Succes!
http://www.000webhost.com/704253.html

| MihaiTT a răspuns:

Cauta pe google free hosting si gasesti sute de siteuri ce-ti ofera asta iar pentru domeniu vezi.cc ca sunt gratuite daca nu ceva subdomeniu gratuit.
Uite pentru hosting am gasit ceva interesant http://www.freehosting.com/

| ASASINGOD explică (pentru MihaiTT):

Multumesc frumos, pe aces site pentru orice domeniu trebuie sa platesc.

| MihaiTT a răspuns (pentru ASASINGOD):

Nu neaparat vezi ca gasesti subdomenii gratuite, mai cauta ca gasesti sigur si domeniu