| ecko a întrebat:

Va salut am si eu o mica problema.am un sistem 5+1 philips. din aceste 6 boxe doar 2 imi merg una normala si bass ul.ma poate ajuta careva cu o sugestie ceva sa le fac si pe celelalte? http://www.okazii.ro/......-iasi.html asa arata sistemul. multumesc:D

2 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Intra la setarile de sunent din control panel ca standard e 2.1 asta daca n-ai placa de sunet care nu suporta 5.1 ca altfel ti-ai luat teapa

| ecko explică:

Inainte mergea fara probleme dar am lasat niste juniri la pc si mi-au... sunetuangry am rezolvat acum imi merg 3/6.am dat si din setari dar nici un folos.